![resized-59b839046b47d6011ed340d1e15ee503](https://skya.espiv.net/files/2020/01/resized-59b839046b47d6011ed340d1e15ee503.jpg)
Με αφορμή την έκδοση της μπροσούρας Στην Άλλη Όχθη σας καλούμε το Σάββατο 18/01 στις 19:οο στην εκδήλωση “Η πολιτική διαχείρισης του μεταναστευτικού πληθυσμού” στο Στέκι Πέρασμα
Με αφορμή την έκδοση της μπροσούρας Στην Άλλη Όχθη σας καλούμε το Σάββατο 18/01 στις 19:οο στην εκδήλωση “Η πολιτική διαχείρισης του μεταναστευτικού πληθυσμού” στο Στέκι Πέρασμα
Πνευματικά δικαιώματα © 2024 | Θέμα WordPress από MH Themes
Υποβολή απάντησης